
Ogłoszenia parafialne
19 stycznia 2025 r.
3. Niedziela zwykła
Kościół pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Ogłoszenia z 2 lutego 2025 r.
Informacje ogólne
Przeżywamy dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Podczas wszystkich Mszy św. poświęcenie świec gromnicznych.
Jest to zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W naszych modlitwach pamiętajmy o osobach życia konsekrowanego, w sposób szczególny, za Siostry posługujące w naszej parafii.
Po Mszy św. o godz. 15.00 zapraszamy na kawę i ciasto do krypty. Dziękujemy osobom, które w tym tygodniu przygotowały kawę i ciasto.
W najbliższym tygodniu:
- wtorek – o godz. 18.00 w krypcie kościoła katecheza dla dorosłych, na którą zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedze katechizmową
- środa – wspomnienie św. Agaty:
- godz. 18.00 w sali Brigidakjelleren (naprzeciw krypty) cotygodniowe spotkanie anonimowych alkoholików
- czwartek – wspomnienie św. Pawła Miki i jego Towarzyszy:
- o godz. 19.00 – spotkanie wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
- piątek – jest to I piątek miesiąca:
- od godz. 18.00 – do 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi św. w j. polskim
- godz. 19.00 – Msza św. w j. polskim
- sobota – Msze św. w j. polskim:
- godz. 16.00 – Msza św. dla dzieci. Zapraszamy pół godziny wcześniej (o 15.30) na wspólną próbę śpiewu ze scholą dziecięcą.
- godz. 19.30 – Msza św. niedzielna w kościele św. Pawła.
- niedziela – V niedziela zwykła w ciągu roku. Msze św. w j. polskim:
- godz. 12.00 w klasztorze Marias Minde
- godz. 15.00 i 19.30 w kościele św. Pawła
Rekolekcje wielkopostne
Pragniemy poinformować, że rekolekcje wielkopostne w j. polskim rozpoczną się 16 marca. Poprowadzi je ks. dr Jacek Soprych – Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Więcej informacji pojawi się w połowie lutego.
Rekolekcje wielkopostne
w j. angielskim (tłumaczone na j. norweski) rozpoczną się 28 lutego. Poprowadzi je: o.
Arnold Suhardi SMM.
Więcej informacji na plakatach i na stronie parafii.
Podziękowania
Dziękujemy wszystkim Wam, którzy angażujecie się w liturgie Mszy św. oraz podejmujecie różne posługi w naszej wspólnocie poza liturgią. Bóg zapłać. Dziękujemy za kwiaty do feretronu MB Fatimskiej. Jeszcze raz dziękujemy zaangażowanym w Msze św. odpustową oraz festyn.
Wszystkim za wszelkie zaangażowanie. Bóg zapłać.
Informacje dotyczące: Miasto 2

